Амбідекстрія

У людини є 2 руки, 2 ноги, 2 ока і в голові у людини є 2 окремих півкулі. Які можуть працювати злагоджено або навіть паралельно.
Прийнято вважати, що ліва півкуля має свої функції, а права має свої.
Одна з найбільш цікавих тем – це як досягти злагодженої роботи 2-х півкуль, щоб вони доповнювали одна одну. Щоб результатом розумової діяльності була геніальна ідея. Ідея на стику декількох областей людської діяльності, наприклад музики і медицини, спорту і релігії, і т.д.
Отже, як же розвинути одночасну роботу 2-х півкуль?
Звичайно будь-яка небезпечна діяльність стимулює організм і мозок, змушує виходити із зони комфорту і викладатися на всі 100%. Раніше аристократи тренували амбидекстрію фехтуванням 2-ма шпагами.
Аристократи стояли в суспільстві завжди вище народу просто тому, що вони були розумнішими, їх розум, як інструмент, був набагато більш розвинений і наповнений знаннями. Таким людям здавалося, що вони літають над натовпом, бачать людей з висоти свого становища.
Однак час кривавих поєдинків і аристократів пішло в минуле. Як же розвинути амбидекстрію в наш час? Найкращий спосіб – навчитися жонглювати)))
Почніть жонглювати і ви самі зрозумієте, що розум людини це прекрасний інструмент, за допомогою якого можна творити тисячі чудес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *