Про Геракла, Прокруста, чиновників та шкільну програму

Так дивно складається життя, що вимоги до школярів з боку держави та її чиновників щоразу збільшуються. Вже треба відсидіти за партою 12 років. А можливо це вже межа? І настав час школярам (та їх батькам) перевірити доцільність вивчення всіх тих…

Треба нам всім, хто платить податки, подивитись, як високопосадовці, а також шкільні вчительки здадуть екзамени на подібні теми. Коли ми побачимо, як директор школи або міністр Освіти плутаються у шкільних підручниках, стане зрозуміло, що в такому вигляді їх вивчення не потрібно. А якщо не зрозуміло, ще раз викликати цих чиновників з їхніми заступниками на такі публічні екзамени. Хай школярі завдадуть їм додаткові питання.
Якщо знову не зрозуміло, запросити когось на кшталт Зеленського аби оформити це дійство як вражаюче шоу. Запросити туди поздавати екзамени тих політиків, які сприяли 12-річному навчанню.

Я вірю, що таке шоу — публічні екзамени для чиновників може бути БІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, ніж шоу типу ЩО, ДЕ, КОЛИ або ПОЛЕ ЧУДЕС.

Все ж таки Геракл мав рацію, коли запхав Прокруста в його ложе — прокрустів винахід. Хоча Прокруст, можливо і мав авторські права та наукові ступені, але істина все ж таки в практиці.

Тому треба дати школярам можливість чесно заробляти гроші впродовж 1, 2, 3 або 4-х годин на день і менше засмічувати свій мозок сумнівними подробицями.