Освіта Зеленского

Володи́мир Олекса́ндрович Зеле́нський — український акторкомікполітик, продюсер, сценарист, шоумен; керівник «Студії Квартал-95». Кандидат на пост Президента України.Результат пошуку зображень за запитом "зеленский"
Народився в місті Кривий Ріг,де закінчив початкову школу. Перед вступом до гімназії проживав в Монголії  протягом чотирьох років. У шістнадцятирічному віці взяв участь у конкурсі TOEFL у Дніпрі й отримав грант на освіту в Ізраїлі, але батько не відпустив Володимира.

За спогадами батьків та вчителів в школі Володимир був активістом. Він був старостою класу, займався спортом, танцями, грав у самодіяльності, захопився КВН. Школу закінчив у 1995 році, майже відмінником, отримавши в атестат тільки дві четвірки.”

Юридичну освіту здобув у Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана,але за фахом працював лише для практики,протягом двох місяців.

Майбутній артист ще у  студентські роки вирішив займатись  КВН, для цього створив театр мініатюр «Беспризорник»,післ

Результат пошуку зображень за запитом "зеленский квартал"

я чого  Володимира  запросили в легендарну криворізьку команду КВН «Запоріжжя—Кривий Ріг—Транзит». Незабаром Зеленський став не тільки танцювати в команді, а й виконувати ролі. Одночасно з Володимиром у команду прийшли майбутні актори «Студії Квартал-95» з якими він досі працює.Зеленський стає головним в команді,тому сам  пише  жарти для команди, а  також сценарії для корпоративних свят, телепередач, концертів .