Користь від хакатону “Позитивна клавіатура”

За участі студентів КІБІТ, а також викладачів 25 березня 2019 року пройшов хакатон
“Позитивна клавіатура”. Студенти змагалися за допомогою тренажерів англійської мови, історії — www.geniusideas.com.ua/dream (десктоп версія).

Відбулося знайомство студентів з автором Андрієм Олеговичем, який яскраво розповів розумникам, що ця алтернативна клавіатура набагато легша і більше пристосована до сучасності. Було багато призів, виступ, жонглювання, відбувалися також дискусії. Навіть були спроби хакнути тренажер, щоб отримати більше балів у змаганні)

Найбільшу майстерність і вміння користування тренажером показала Карина Дивнич, також хочеться відмітити Максима Оганесяна, який показував надзвичайні результати в змаганнях протягом підготовки, Максим зробив вдалу презентацію для хакатону.

Для тих, хто вже давно знайомий з ідеєю позитивної клавіатури, автор розповів про те, як будуються ієрогліфи.

Ці ієрогліфи є діагамою дій користувача на позитивній клавіатурі. Їх можна вважати БОНУСОМ від позитивної клавіатури, тому що вони допомагають запам’ятовувати важкі для засвоювання слова і фрази.

Також була цікава розповідь про бустрофедон.

За результатами конкурсу 1-е місце зайняла Карина Дивнич, 2-е місце Михайло Рудич, 3-е місце Максим Харченко. Ці студенти не тільки переможці, а ще і співучасники підготовки до Хакатону, попередне тренування дозволило їм показати кращі результати:)

10 квітня 2019 року ректор Олена В’ячеславівна Яковлева урочисто вручила призи переможцям хакатону “Позитивна клавіатура”.

Творчим результатом хакатону стала програма, яка аналізує ввод з клавіатури “йцукен/qwerty” — http://www.geniusideas.com.ua/dream/inputLab.php
Ця програма зафіксувала справжню аритмію вводу.