программирование анализатора позитивной клавиатуры(программа СПЕКТР)

Аналіз вводу за допомогою позитивною клавіатури був зроблений на PHP, Javascript, MySQL, HTML&CSS.
Це сама проста модель, завдання якої познайомити йцукен-операторів з можливістями, які набувають користувачі позитивної клавіатури. За допомогою бібліотеки jquery были оброблені події відтиснення клавіш(keyup) звичайної клавіатури — тобто. Натиснення правою кнопкою миші на фоні — добавляє прогалинку, бекспейс дозволяє видалити останній введений символ.
Був використаний сторонній модуль — bgrins(spectrum) для того, щоб зручно змінювати колір фону.
За допомогою об’єкту audio були добавлені звуки.
Як ви вже знаєте кожна літера може бути представлена за допомогою 9 квадратів. Взяв і розфарбував ці квадрати за спектром). ПРИВІТ

Ось повне пояснення ідеї: http://geniusideas.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/Keyboard_new_picts.pdf
Уявіть собі, що цей великий квадрат(складається з 9 різнокольорових) розтягнутий і накладений на звичайну йцукен-клавіатуру.

за посиланням http://www.geniusideas.com.ua/dream/px_spectrum.php доступний аналізатор позитивної клавіатури, де можна користуватись звичайною йцукен-клавіатурою(наприклад: натискаючи клавіші Y та H отримуємо англійську літеру “U” ).

Також доступний аналізатор параллельної-позитивної клавіатури, де можна користуватись звичайною йцукен-клавіатурою(наприклад: натискаючи клавіші Y та H отримуємо англійську літеру “U” ).

http://www.geniusideas.com.ua/dream/px_spectrum.php?parallel=1На параллельному тренажері натискаючи клавіші E та L отримуємо англійську літеру “U”).

Стереоефект працює!!!