Редактор позитивної паралельної клавіатури

Кожна буква абетки схожа на комбінацію 9 квадратів(клавіш).
Наприклад, літера(буква) “Н”.

Для введення з клавіатури літери(букви) “Н” маємо натиснути середню клавішу в верхньому рядку квадратів(зелену), і середню клавішу в нижньому рядку квадратів(пурпурову).

Ось подивіться, будь ласка, як складаються літери для різних мов.

Ми взяли звичайну qwerty/йцукен клавіатуру і пристосували її до позитивної паралельної клавіатури.

Певно що для написання мають використовуватися 2 руки, тож зробили подібне для правої руки і лівої руки. Прямо взяли звичайну клавіатуру і наліпили кольори на клавіші, також написали програму-редактор сумісну з цією клавіатурою:-)

В цьому редакторі кольорові квадрати відповідають кольорам з клавіш модернізованої клавіатури.

Хочемо ввести літеру “Н” тоді можемо натиснути зелену клавішу на правій різнокольоровці, а пурпурову можемо натиснути на лівій різнокольоровці. Або натиснути зелену клавішу на лівій різнокольоровці, а пурпурову можемо натиснути на правій різнокольоровці.

Для зручності користування білий середній квадрат займає одразу 2 клавіші і зелений займає теж 2 клавіші. Клавіші в середині клавіатури відповідають найбільш використовуваним символам: кома, крапка, дефіс тощо. Пробіл, перехід на нову строку вставляється звичними клавішами. Клавіша “Shift” змінює символ, наприклад, на одній клавіші з комою співіснує “+”. Клавіша “Caps”(на місці “Ё”) дозволяє писати великими і малими літерами. Клавіша “+/=” дозволяє писати великими літерами, a “_/-” дозволяє писати малими літерами.

Щоб написати кому можна натиснути на модернізованій клавіатурі клавішу T(eng)/Е(укр). А як хочемо написати “+” ,то маємо натиснути ту ж саму клавішу затиснувши “Shift”.

Натискаючи ALT, а потім натискаючи кольорову клавішу отримуєте цю клавішу подвоєну(можна також натискати “Alt” після кольорової клавіші). Наприклад, хочемо отримат літеру “о”, то натискаємо “Alt” і потім один раз білу клавішу(або натискаємо білу клавішу і потім “Alt”).

Є можливість зберігати текст(сейви), змінювати колір фону, вибирати мову. Ви сами можете сделать такую клавиатуру, она здорово упрощает набор текста и наводит на загаданную мысль☺

Щоб копіювати або вставляти текст використовуйте контекстне меню, тобто для копіювання тексту спочатку виділяєме текст мишею а потім натискаєте праву кнопку миші і в контекстному меню вибираєте Copy.

Це ідея мого геніального батька Андрія Олеговича!☺♥

Сам користуюсь цією чудовою клвіатурою)