Збережемо ліси від вогню за допомогою цистерн

Збережемо ліси від вогню за допомогою цистерн

Наслідки лісових пожеж настільки жахливі, що майже будь-який безлад порівняно з цим схожий на жарт.

Наприклад, якщо в лісі опинилися багатотонні цистерни з водою (які ми якимсь чином туди приперли, бажано легальним 🙂 ) Хай ці цистерни будуть стояти метрів за 50 одна від одної, в кожній хай буде по 10 тонн води.

Якби щось подібне було в австралійських коалячих лісах напередодні нещодавнього коалячого “апокаліпсису”, можна було б все те врятувати. Звичайно, знадобилися б довгі шланги метрів по 50-70, або дещо коротші — метрів по 25-30 при наявності “ресіверів” — допоміжних резервуарів літрів на 40 або 100.

З екологічних міркувань можна навіть утриматись від застосування насосів. Достатньо лише, аби цистерни були встановлені вертикально і мали відповідне обладнання для під’єднання шлангів.

При надто сухій погоді можна робить профілактичний полив.

Тож важливе питання, як тримати достатню кількість води в цистернах.

І, можлива оптимальна відповідь — це створення мережі доріг для автоцистерн (бажано, електромобілів), які мають підтримувати рівень води в цистернах.

ЦЯ ДОСИТЬ НЕПРИЄМНА КАРТИНА ВСЕ Ж ТАКИ В РАЗИ КРАЩА І БЕЗПЕЧНІША ЗА ВОГНЯНУ КАТАСТРОФУ АВСТРАЛІЙСЬКИХ ЛІСІВ.

А нещодавно горіли від посухи Чорнобильські ліси, і мені прийшла ідея — перед прогнозованою посухою потрібно розкидати по небезпечному місцю невеликі контейнери з водою(бутилі по 6 літрів).
А потім можна швидко наповнити з них більший контейнер(100 літрів). Та ще й можна застосувати до того ж пневматичний насос для поливу і вгамування полум’я.